Україна веде перемовини з країнами та МВФ щодо отримання фінансової допомоги

Фото: Денис Шмигаль
Читать на русском

Уряд розробляє план підтримки економіки під час пандемії.

Україна веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо фінансової допомоги для подолання наслідків пандемії коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму відеозверненні в Telegram.

За словами очільника уряду, наразі ведуться переговори з іншими країнами та міжнародними фінансовими організаціями, в тому числі МВФ, щодо отримання допомоги для подолання коронавірусу в Україні.

"Уряд розуміє, що не може не думати про економічні наслідки. Ми ведемо перемовини з країнами та міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання допомоги," - зазначив прем'єр.

Також Шмигаль додав, що наразі ведеться активна робота над розробкою плану підтримки економіки, над чим працюють найкращі експерти, науковці, бізнесмени.

Як повідомляв APnews раніше, прем'єр-міністр Шмигаль заявив про створення в Україні спеціального стабілізаційного фонду для подолання наслідків спалаху коронавірусу. Керівникам областей було доручено до наступного селекторної наради скласти список потреб.

Читайте також:

Новини партнерів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель пішла на карантин
Анкети українців, які повертаються з-за кордону, передаватимуть в області, - Ляшко