Україна веде переговори з ОАЕ про постачання 5 млн доз вакцини Hayat-Vax від COVID-19

Україна веде переговори з ОАЕ про постачання 5 млн доз вакцини Hayat-Vax від COVID-19
Читать на русском

Еміратська компанія разом з китайським виробником "Сінофарм" налагодила виробництво інактивованої вакцини під назвою Hayat-Vax.

Україна та Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) ведуть переговори про постачання 5 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. Зокрема, йдеться про препарат китайської компанії Sinopharm.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Повідомляється, що з робочою поїздкою в ОАЕ перебуває делегація з участю віце-прем'єра, міністра реінтеграції Олексія Резнікова, голови Офісу президента Андрія Єрмака і головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

На сайті відомства йдеться, що пріоритетним для України є питання поставок вакцини від COVID. Еміратська компанія разом з китайським виробником "Сінофарм" налагодила виробництво інактивованої вакцини під назвою Hayat-Vax COVID-19.

"На зустрічі обговорили можливість постачання до України як мінімум 5 млн доз вакцини. На сьогодні завод в ОАЕ має потужність виробництва близько 2 мільйонів доз на місяць. Для збільшення потужності планується побудувати новий завод, який запрацює до кінця 2021, а завдяки поетапій розробці він досягне потужності 200 млн доз на рік", - зазначили у Мінреінтеграції.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, в Україні розпочалась вакцинація китайським препаратом CoronaVac.

Новини партнерів

Верховний суд дозволив проводити засідання про держзраду Януковича без його участі
Стало відомо, що на Донбасі під час обстрілу вбили 24-річного солдата з Буковини