Україна в ТКГ закликала припинити бойові дії через пожежі у Луганській області

Україна в ТКГ закликала припинити бойові дії через пожежі у Луганській області
Читать на русском

Єрмак закликав учасників Тристоронньої контактної групи до забезпечення встановлення повного та всеосяжного режиму припинення вогню

Чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання на Донбасі розпочалось у середу, 8 липня, у форматі відеоконференції. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що напередодні в Луганській області поблизу лінії розмежування сил і засобів виникла масштабна лісова пожежа, внаслідок якої постраждав населений пункт і загинули люди. Осередки горіння спостерігаються в лісових масивах поблизу сіл Смолянинове, Капітанове та Воронове.

У зв’язку з небезпекою перекидання полум’я на населені пункти через посилення вітру та спекотну погоду, Єрмак закликав учасників Тристоронньої контактної групи до забезпечення встановлення повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

"Вважаю, що на черговому засіданні ТКГ варто вкотре предметно розглянути питання встановлення режиму тиші, адже нашим спільним завданням є недопущення нових людських жертв серед мирного населення", - заявив він.

Як повідомляв APnews раніше, поліція Луганської області розглядає три версії пожежі, масштаби якої сягнули 5 тисяч гектарів лісу.Одна з цих версій - підпал з хуліганських мотивів.

Прихильники Порошенка прийшли під Печерський суд зі стільчиками і бутербродами
Закон про медіа очима журналістів: Інформаційна диктатура чи ліцензія на правду?

Новини партнерів