Україна в ТКГ надала пропозиції щодо розведення на трьох ділянках

Україна в ТКГ надала пропозиції щодо розведення на трьох ділянках
Читать на русском

Під час засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі українська сторона надала пропозиції щодо розведення сил і засобів.

Під час засідання безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі українська сторона надала пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, визначених Генеральним Штабом Збройних Сил України. Про це повідомила у Facebook прессекретар представника України у ТКГ Дарка Оліфер.

“На продовження реалізації домовленостей лідерів країн Нормандської четвірки, в безпековий підгрупі українська сторона надала свої пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які було визначено Генеральним Штабом Збройних Сил України”, — написала Оліфер.

З її слів, під час засідання безпекової підгрупи українська сторона поінформувала щодо плану заходів з гуманітарного розмінування на Донбасі.

У гуманітарній підгрупі підвели підсумки взаємного звільнення утримуваних осіб, яке відбулося 29 грудня 2019 року, робота задля подальшого звільнення людей продовжується.

Нагадаємо, 16 січня в Мінську — перша зустріч тристоронньої контактної групи в 2020 році. У цьому засіданні, зокрема, вперше візьме участь новий спецпредставник голови ОБСЄ Хайді Грау, яка змінила на цій посаді Мартіна Сайдіка.

Коментарі

Новини партнерів

Бойовики дев'ять разів порушили режим "тиші" на Донбасі: загинув військовий
Укрзалізниця прозвітувала про заміну постільної білизни у поїздах