Україна в будь-якому випадку отримає транш від МВФ - нардеп

Україна в будь-якому випадку отримає транш від МВФ - нардеп
Читать на русском

Олексій Устенко вважає, що дефолт нікому не потрібен

Міжнародний валютний фонд надасть Україні новий транш, тому що дефолт нікому не вигідний. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву народного депутата від "Слуги народу" Олексія Устенко в ефірі телеканалу ZIK.

"Мені здається, що Україна в будь-якому випадку отримає транш, тому що МВФ не зацікавлений в дефолті та в будь-якій реструктуризації боргів. Дефолт - коли держава прощає всім своїм кредиторам і каже, що не здатна виплачувати свої борги. Ніхто не буде доводити ситуацію до такого абсурду, тому що це не вигідно ні однієї транснаціональної корпорації", - зазначив нардеп.

У свою чергу, директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен заявив, що впевнений у виконанні Україною умов для старту нової програми.

"Існує ряд проблем, які залишаються невирішеними, і я впевнений, що вони скоро будуть подолані, і що ми зможемо рекомендувати програму нашому керівництву. Є хороший прогрес, і це, звичайно, дасть Україні більше ресурсів", - цитує Томсена прес-служба Фонду.

Як раніше повідомляв APnews, глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна отримає новий транш від МВФ через три тижні після прийняття "антиколомойского" закону.

Новини партнерів

Найвищий показник за 15 років: в Україні майже 1,3 млн людей стали безробітними через коронавірус
Росія обігнала Італію за кількістю нових випадків коронавірусу, а Білорусь - Україну за кількістю хворих