Україна увійшла до складу комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини під час війни

Україна увійшла до складу комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини під час війни
Читать на русском

Новий статус дозволить нашій країні зберегти спадщину у Криму та на території ОРДЛО.

Україна стала членом комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини в умовах збройного конфлікту. Відповідне рішення країни-члени другого протоколу до Гаазької конвенції з охорони історичної цінності ухвалили на дев'ятому засіданні.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Telegram-канал міністра культури України Олександра Ткаченка.

"Щойно отримав важливі новини з ЮНЕСКО - Україну було обрано членом комітету із захисту культурної спадщини у разі збройного конфлікту", - написав глава відомства.

Тепер Україна зможе спільно з іншими країнами-учасницями працювати над безпекою культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів. Таким чином наша країна зможе посилити захист та пам'ятників у Криму та на території ОРДЛО.

"В умовах збройної агресії з боку Російської Федерації, їхнього наполегливого бажання поширювати інформаційну пропаганду, а також через постійні спроби привласнити собі українську культурну спадщину - членство України є важливим етапом для нашої держави", - наголосив Ткаченко.

Раніше APnews повідомляв, що ще 11 листопада Олександр Ткаченко написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики, проте сьогодні він все ще обіймає свою посаду. Зеленський назвав діяльність міністра культури слабким місцем у державі.

Новини партнерів

Никифоров назвав відмову КСУ приймати присягу суддів затягуванням часу
У Кременчуці 4-річний хлопчик наковтався пігулок, за його життя борються медики