Україна та США посилять військову співпрацю, - Квін

Україна та США посилять військову співпрацю, - Квін
Читать на русском

"Рамкова угода про стратегічне оборонне партнерство між нашими країнами забезпечить структуру, на основі якої ми будемо розвивати нашу співпрацю в сфері оборони", - зазначила політик.

Україна і США надалі планують підсилити військову співпрацю. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву тимчасової повіреної у справах США в Україні Христини Квін.

"Президент Зеленський і Президент Байден зустрілися недавно в Білому домі. Мені пощастило взяти участь в цій зустрічі, і я рада повідомити, що зв'язки між США і Україною міцніше, ніж будь-коли. І Президент Байден, і Президент Зеленський вірні прозахідному курсу України і її повній євроатлантичній інтеграції", - заявила політик.

Квін також уточнила, що в подальшому Київ і Вашингтон посилять співпрацю у військовій сфері.

"Рамкова угода про стратегічне оборонне партнерство між нашими країнами забезпечить структуру, на основі якої ми будемо розвивати нашу співпрацю в сфері оборони. Ми будемо працювати над такими питаннями, як протидія агресії Росії, боротьба з корупцією, сприяння безпеки Чорного моря, реформа оборонної промисловості і кібербезпека", - додала Квін.

Як повідомляв APnews, Зеленський заявив, що НАТО буде слабкішим без України.

Новини партнерів

Таліби в Афганістані відновлять страти і відрубування кінцівок "для безпеки"
У Британії пара зайнялася любов'ю в авто і перевернула його: знадобилася допомога рятувальників