Україна розпочала спецоперацію за участю прикордонників, ЗСУ та Нацгвардії на кордоні з Білоруссю

Україна розпочала спецоперацію за участю прикордонників, ЗСУ та Нацгвардії на кордоні з Білоруссю
Читать на русском

Саме запровадження спецоперації пов'язане з міграційною кризою, яка триває на кордоні Польщі та Білорусі.

Державна прикордонна служба України розпочала спеціальну операцію "Полісся" на кордоні з Білоруссю. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ДПСУ.

В операції, крім прикордонників, також будуть задіяні сили Національної гвардії, нацполіції та ЗСУ, а також задіяні резерви. Сама ж операція є частиною заходів щодо нарощування охорони кордону на тлі міграційної кризи.

За словами першого заступника голови ДПСУ Володимира Никифоренка, є загроза того, що Білорусь перенаправить потік мігрантів до кордону з Україною. У рамках спецоперації планується не допустити такого прориву, а для цього потрібна координація дій усіх задіяних сил.

"Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з державними структурами, що взаємодіють, погоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася", - заявив Нікіфоренко.

Наголошується, що за ситуацією на кордоні слідкуватимуть посилені наряди, а також сили авіації, безпілотні авіаційні комплекси та технічні засоби спостереження. Також очікується посилення прикордонного режиму вздовж усього українсько-білоруського кордону.

Раніше APnews повідомляв, що Олександр Лукашенко пригрозив закрити кордон із Польщею. За його словами, тоді полякам для подорожей на схід доведеться їздити "через Донбас".

Новини партнерів

Трагедія на різдвяному параді у США: кількість загиблих зросла до 6 осіб
24-річного вчителя з Вінницької області підозрюють у розбещенні дітей