Україна раптово не підтримала резолюцію ООН проти "героїзації нацизму"

Україна раптово не підтримала резолюцію ООН проти "героїзації нацизму"
Читать на русском

Разом з Україною "проти" проголосував представник США.

Під час засідання Генеральної асамблеї ООН 18 листопада більшість країн проголосували за проєкт резолюції по боротьбі з героїзацією нацизму. Про це повідомляє APnews.

Документ закликає держави ліквідувати всі форми расової дискримінації. Також в ньому пропонується прийняти "конкретні заходи для запобігання перегляду підсумків Другої світової війни". За цю резолюцію проголосували 122 держави. Ще 53 країни утрималися.

Проти ж виступили тільки дві країни - Україна та США. Відзначимо, що це голосування пройшло в Третьому комітеті з соціальних і гуманітарних питань. Тепер же Генасамблея повинна проголосувати по документу в грудні.

Нагадаємо, що постійним представником України в ООН є Сергій Кислиця. Повний же список співробітників постійного представництва України при ООН можна побачити на скрині нижче.

Україна раптово не підтримала резолюцію ООН проти "героїзації нацизму"

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в ООН підрахували скільки українців збідніють через пандемію COVID-19. За оцінками Організації Об'єднаних Націй мова йде про дев`ять мільйонів жителів України.

Новини партнерів

ЄС прийме нові санкції проти Білорусі
Зеленський схвалив штрафи за неносіння масок: скільки заплатять українці