Україна пропонує ЄС укласти ще одну угоду в сфері юстиції

Україна пропонує ЄС укласти ще одну угоду в сфері юстиції
Читать на русском

Угода міститиме пункти про боротьбу з корупцією, перетин кордонів та захист персональних даних

Віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна хоче укласти з Європейським Союзом додаткову угоду до Угоди про асоціацію в сфері юстиції, повідомив Інтерфакс.

"Ми запропонували ЄС скласти нове доповнення до угоди у сфері юстиції. Це революційна штука. Там ітиметься про захист персональних даних, боротьбу з корупцією, відмиванням коштів, про перетин кордону тощо", - сказав Кулеба на конференції "Торгові війни: мистецтво захисту", організованій ЮФ "Ілляшев та Партнери", в четвер у Києві.

Віце-прем'єр наголосив, що таке доповнення створить привабливіші умови для ведення бізнесу.

За його словами, Угода про асоціацію в нинішньому вигляді узгоджувалася в інших реаліях, насамперед виходячи з економічних можливостей українського бізнесу. "Ми говоримо, що угоду необхідно привести у відповідність до реальності. Дуже важливо уникнути ризику, коли ми розберемо угоду на деталі, а потім не зможемо все зібрати воєдино. Тут дуже важливо підходити акуратно з точки зору юридичної техніки та переговорного процесу", - зазначив дипломат.

Кулеба також висловив упевненість, що Україна та ЄС зможуть укласти Угоду про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Agreement on Conformity Assessment and Acceptance of Industrial Products).

У ДБР підтвердили інофрамцію про обшуки у власника телеканалу "Прямий"
НАБУ відкрило справу проти мера Києва Кличка

Новини партнерів