Україна потрапила у першу п'ятірку країн ЄС за кількістю жертв торгівлі людьми

Україна потрапила у першу п'ятірку країн ЄС за кількістю жертв торгівлі людьми
Читать на русском

На першому місці країн ЄС опинилася Румунія, слідом за нею Угорщина, третє місце має Франція.

Україна потрапила до рейтингу “ТОП-5” країн за походженням жертв контрабанди людей в Європейському Союзі з метою сексуальної та трудової експлуатації. Про це APnews пише з посиланням на Третю доповідь Єврокомісії щодо боротьби з торгівлею людьми.

На першому місці країн ЄС опинилася Румунія, слідом за нею Угорщина, третє місце має Франція. Щодо країн, які не входять в ЄС - перше місце займає Нігерія, на другому Китай,третьому - Україна.

“Перша п’ятірка країн ЄС за кількістю жертв торгівлею людьми за абсолютними цифрами Румунія, Угорщина, Франція, Нідерланди і Болгарія. П’ятірка країни, що не входять в ЄС, щодо кількості жертв торгівлі людьми в ЄС були Нігерія, Китай, Україна, Марокко та Індія”, — йдеться в документі.

Загальна кількість зареєстрованих протягом 2017-2018 років в ЄС складає 14 145 жертв контрабанди людьми. Ймовірно, що фактична кількість жертв значно перевищує ці дані, оскільки багато жертв залишаються невиявленими.

При цьому повідомляють, що кількість розкриття таких злочинів та покарання винних в Європі залишається на низькому рівні.

За фактом виявлених 14 145 жертв контрабанди людьми було порушено 6 163 справи, й лише 2 426 з них мали судові вироки злочинцям.

Як повідомляв APnews раніше, у Маріуполі 19-річна горе-мати намагалася продати немовля за 400 000 гривень.

Новини партнерів

Після поразки від Лопеса Ломаченко обрушився в рейтингах кращих боксерів світу
У Києві сімейна пара намагалася викрасти шестирічну дочку української телеведучої