Україна починає клінічні випробування препарату для боротьби з коронавірусом, - Зеленський

Україна починає клінічні випробування препарату для боротьби з коронавірусом, - Зеленський
Читать на русском

Є надія, що засіб буде дієвим не тільки для лікування, але і для профілактики інфекції

У черговому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив про випробування препарату українського виробництва, який може «майже повністю нейтралізувати загрозу смерті» від коронавірусу. Про це APnews повідомляє з посиланням на звернення Зеленського.

"Я завжди говорив що найбільшим скарбом України є наші люди. Багато талановитих вчених і науковців з самого першого дня боротьби з коронавірусом працюють над пошуком ліків, які можуть допомогти людству", - сказав Президент.

Він повідомив, що Україна починає клінічні дослідження препарату для боротьби з Covid-19. "Є попередні висновки наших учених і виробників, згідно з якими цей препарат може бути ефективний. У них є всі підстави вважати, що він може значно зменшувати або навіть нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які інфекція коронавірусу спричиняє організму", - розповів Зеленський.

Він зазначив, що особливо важливий цей препарат буде для людей з групи ризику, з серцевими захворюваннями і цукровим діабетом.

"Є надія, що засіб буде дієвим не тільки для лікування, але і для профілактики інфекції. Нам потрібно дочекатися офіційних результатів клінічних випробувань. Тримаємо кулаки", - сказав Президент.

APnews також повідомляв, що Зеленський назвав дві умови, за яких Україна почне виходити з карантину.

Читайте також:
Чим лікують коронавірус в Україні та світі, якщо ліків від нього немає. Розбір APnews

Новини партнерів

СБУ та ДБР прийшли з обшуками в Держмитслужбу
Комітет Ради повідомив іноземним парламентам про спроби Росії ослабити санкції