Україна побудує нові бази ВМС за декілька років - військовий експерт

Україна побудує нові бази ВМС за декілька років - військовий експерт
Ексклюзив
Читать на русском

Будівництво військово-морських баз відкриє величезні перспективи перед Україною, вважає експерт.

Україна може побудувати військово-морські бази на Чорному та Азовському морях всього за декілька років. Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар військового експерта Ігоря Романенка.

За словами фахівця, будівництво військових баз є дуже важливим кроком України, який відкриває чималі перспективи для нашої країни.

«Дві бази в Азовському морі і в Очакові - з урахуванням того, що пропонується кредитування, що дуже важливо, враховуючи стан нашої економіки», - заявив фахівець.

На уточнююче запитання, як скоро завершиться будівництво баз, Ігор Романенко відповів наступне:

«Бази можна робити довго, можна робити швидко, - до 2 -3 років, - це в основному, а остаточний варіант - це до 5 років», - зазначив військовий експерт.

Що було раніше?

20 жовтня Президент України Володимир Зеленський, виступаючи перед парламентом, анонсував будівництво військово-морських баз на Чорному та Азовському морях. Реалізацію проекту прокредитує Великобританія.

Як на це реагує Росія?

У Кремлі перспективу будівництва українських баз сприйняли дуже негативно, заявивши, що це призведе до збільшення напруженості у регіоні.

Раніше APnews писав,«Чи може Україна повернути Донбас силовим методом і бойовими діями. Розбір очима військових експертів».

Новини партнерів

Найстарішим футболістом світу став 74-річний дідусь із Єгипту
Коронавірус залишає після себе безлад з мертвих клітин і пошкоджених тканин - вчені