Україна планує запустити пряме авіасполучення з Кувейтом - МЗС

Україна планує запустити пряме авіасполучення з Кувейтом - МЗС
Читать на русском

Україна скасувала візи для громадян Кувейту, а ось друга сторона все ще візу від українців вимагає

Україна та Кувейт активізують питання створення прямого авіасполучення між країнами. Цьому передувало скасування Україною віз для громадян Кувейту.

Про це повідомляє з посиланням на заяву прес-служби Міністерства закордонних справ.

Сьогодні відбулась зустріч заступник міністра закордонних справ України Дмитра Сеніка з послом Кувейту в Україні Рашидом аль-Адвані. За результатами зустрічі сторони наголосили, що необхідно впроваджувати пряме авіасполучення між Україною і Кувейтом. Очікується, що це дозволить збільшити економічні контакти між двома країнами.

«Вільний рух туристичних потоків та бізнесових контактів між Україною та Кувейтом – один із пріоритетів нашого двостороннього співробітництва. Скасування нашою країною віз для громадян Кувейту стало одним з кроків у цьому напрямку», – зазначив Дмитро Сенік під час зустрічі.

Зазначимо, що для громадян України діє режим оформлення віз по прибуттю на територію Кувейту (в аеропорту). Вартість в’їзної візи становить 10 дол. США.

Довідка. Кувейт - це країна в південно-західній Азії, що межує на північному заході з Іраком, півдні й південному заході з Саудівською Аравією, на сході омивається Перською затокою. Кувейту належать також близько десятка невеликих островів.

Раніше APnews також писав, що Кабмін визначив низку пріоритетних проектів до 2030 року - перелік.

Новини партнерів

"Істанбул" покинув поле в матчі ЛЧ проти ПСЖ через расистські образи
У Юлії Тимошенко народився онук - вона стала бабусею втретє