Україна - Північна Македонія 2:1. Ярмоленко приніс синьо-жовтим першу перемогу на Євро-2020

А Руслан Малиновський вперше не забив пенальті за збірну.

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонатах Європи за дев'ять років. Минулого разу впали шведи - на цей раз не встояла Північна Македонія. Про це повідомляє APnews.

Україна - Північна Македонія 2:1 (2:0, 0:1)

Україна: Бущан, Миколенко - Матвієнко - Забарний - Караваєв, Степаненко - Зінченко - Шапаренко (Сидорчук, 78), Малиновський (Соболь, 90) - Яремчук (Бесєдін, 70) - Ярмоленко (Циганков, 70).

Північна Македонія: Дімітрієвські, Велкоські (Трічковскі, 85) - Муслім - Рістовскі - Аліоскі, Адемі (Рістевскі, 85) - Ніколов (Трайковскі, 46) - Барді (Аврамовскі, 77), Спировскі (Чурлінов, 46) - Елмаз - Пандєв.

Команда Андрія Шевченка почала матч з місця в кар'єр, і досить швидко почала створювати моменти біля воріт Дімітрієвського. Однак кіпер македонців довгий час виручав, поки на 29-й хвилині Караваєв п'ятою не перевів м'яч на Ярмоленка - Андрій з метра увігнав того в ворота.

А через п'ять хвилин українці святкували друге взяття воріт - Ярмоленко віддав пас на Яремчука, який відклеївся від захисника і, не зближуючись з воротарем, пробив в ближній кут. На перерву команди пішли за рахунку 2:0.

На другий тайм македонці вийшли з декількома замінами, а також з більш бойовим складом. Це і призвело до пенальті на 57-й хвилині. Аліоскі з точки не зміг переграти Бущана, проте першим опинився на добиванні. 2:1 - і матч знову став нервовим.

До счасть, незважаючи на масу ударів (в основному віддалених) від македонців і втрачені шанси збільшити відрив від Циганкова, Малиновського та Яремчука, а також на незабитий пенальті від того ж Малиновського, фінальний свисток зафіксував першу перемогу для збірної України у фінальних стадіях чемпіонатів Європи. Минула перемога трапилася ще в 2012-му - тоді в матчі-відкритті Україна обіграла Швецію.

Попереду у нашої команди заключний матч групового етапу проти збірної Австрії. Як бонус - поки що саме підопічні Андрія Шевченка є кращою командою серед усіх збірних, які займають треті місця на турнірі. А це дає нам додатковий шанс на путівку в плей-офф. Нагадаємо, що в першому матчі Євро-2020 синьо-жовті в божевільному матчі поступилися Нідерландам.

"Для нашого друга": Естонія пожертвує Україні 200000 доз вакцин від коронавірусу
Ніяких цирків, шапіто і контактних зоопарків: Рада може заборонити використання тварин для видовищ