Україна після перемоги над Іспанією поліпшила становище в рейтингу ФІФА

Україна після перемоги над Іспанією поліпшила становище в рейтингу ФІФА
Читать на русском

Іспанці, попри поразку, також піднялися на одну сходинку.

Збірна України може бути задоволена результатами трьох матчів, які відбулися в жовтні. Якщо розгром від Франції залишився за дужками (через статус товариської гри), то матчі в Лізі Націй можна занести синьо-жовтим в актив. Кращим підтвердженням цього є, наприклад, оновлений рейтинг ФІФА, в якому українці піднялися на одну сходинку.

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт ФІФА. Збірна України за підсумками поразки від Німеччини і перемоги над Іспанією зберегла зароблені 1 539 балів. А ось збірна Перу, яка до цього обходила і Україну, і США, просіла з 1 544 до 1 533 балів, втративши дві рядки.

Тепер синьо-жовті займають 23-у сходинку в оновленому рейтингу. Відзначимо, що в 2020-му році Україна зіграє ще три матчі. Один, товариський - проти Польщі. А два інших - матчі в Лізі Націй проти Німеччини і Швейцарії.

Побічно успішні виступи проти Німеччини та Іспанії вплинули і, наприклад, на трансферну вартість молодого Іллі Забарна. 18-річний центрбек всього місяць тому дебютував на дорослому рівні, і вже встиг вирости в ціні в 20 разів - до одного мільйона євро.

Новини партнерів

У Києві чоловік надзюрив на портрети на Алеї Героїв Небесної Сотні: його розшукує поліція
COVID-19 VS ВІЛ і самогубства. Від чого насправді помирають українці - інфографіка