Україна отримає гуманітарну допомогу від ООН через агресію РФ

ООН
Читать на русском

За даними ООН, в Україні 3,4 мільйона людей потребують гуманітарної допомоги.

В ООН оприлюднили план гуманітарної допомоги Україні на 2020 рік, який передбачає виділення 158 мільйонів доларів. Про це повідомила координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані під час брифінгу у Києві, повідомляє Укрінформ.

"Сьогодні я представила гуманітарний план для України, в якому зазначена потреба у 158 мільйонів доларів США для фінансування нашої гуманітарної роботи у 2020 році", - йдеться у повідомленні.

За її словами, незважаючи на помітний прогрес, війна на сході України не припиняється і негативно впливає на життя цивільних громадян.

"3, 4 млн осіб досі потребують гуманітарної допомоги. Конфлікт на сході України продовжує бути активним, продовжуються обстріли, продовжуються заходи, які, на жаль, шкодять життю людей", - повідомила Лубрані.

Вона зазначила, що Україні отримає допомогу у сфері освіти, продовольства, охорони здоров'я, житла, водопостачання та санітарії.

"Є пріоритети, на яких ми зосереджували нашу увагу. Робота, згідно з планом, проходить під егідою ООН та міжнародних організацій гуманітарного характеру, а також ціла низка національних і міжнародних організацій та агенцій", - підкреслила представниця ООН.

Коментарі

Новини партнерів

У Сінгапурі зафіксували збільшення хворих коронавірусом
З Пшонки, Арбузова та Клименка можуть бути зняті санкції Євросоюзу