Україна отримає 90 млн доларів від МБРР на боротьбу з COVID-19

Україна отримає 90 млн доларів від МБРР на боротьбу з COVID-19
Читать на русском

Ці гроші повинні піти на закупівлю вакцин.

Україна отримає кредит у розмірі 90 мільйонів доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу міністерства фінансів.

Цей транш призначається для запобігання пандемії COVID-19. В рамках проекту передбачено цілий комплекс заходів, який включає в себе попередження, виявлення та реагування на загрози пандемії. Також в рамках цього проекту можна буде зміцнити національну систему охорони здоров'я.

Зокрема, ці гроші підуть на закупівлю вакцин від COVID-19 на додаток до тих препаратів, які Україна вже отримала або ще отримає в рамках ініціатив COVAX і GAVI. "Це дозволить Україні досягти першочергової мети - охоплення повною вакцинацією не менше 20% населення країни", - заявили представники Мінфіну.

Також цей кредит буде витрачений на збільшення кількості тестувань на коронавірус, а також на оновлення систем поводження та утилізації медичних відходів.

Раніше APnews повідомляв, що в Україну до червня заїде майже мільйон доз вакцини Pfizer. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Новини партнерів

"Дізнався з новин": Коболєв відреагував на своє звільнення з "Нафтогазу"
Освіта в "Дії": як Мінцифри запустило серіал для журналістів