Україна отримає 300 млн євро позики від Світового банку

Україна отримає 300 млн євро позики від Світового банку
Читать на русском

Ця сума має піти на відновлення економіки країни.

Україна отримає другу позику від Світового банку, яка має піти на відновлення економіки України. Розмір цього траншу становитиме 300 мільйонів євро.

Про це повідомляє APnews з посиланням на офіційний сайт Світового банку.

"Кошти будуть використані на підтримку критичних для економічного відновлення та зростання країни реформ, а також для пом'якшення наслідків пандемії COVID-19", - повідомили представники банку.

Зокрема, йдеться про демонополізацію економіки, зміцнення антикорупційних інституцій, розвиток ринку землі та кредитного ринку, а також розширення доступу до фінансування для дрібних фермерів. Транш частково має піти і на пом'якшення наслідків пандемії коронавірусу для людей похилого віку.

"В умовах високого рівня вразливості економіки, в Україні йде повільне та нестійке відновлення після потрясіння в результаті COVID-19. Ми сподіваємося, що ця позика надасть необхідну підтримку тим реформам, які спрямовані на сприяння більш сильному та інклюзивному відновленню", - заявив регіональний директор у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Раніше APnews повідомляв, що Великобританія виділить ще 1 мільярд фунтів стерлінгів на підтримку України. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Новини партнерів

У Тернополі чоловік вистрілив дружині в груди, тримаючи на руках маленьку дитину
Старий Місяць з 20 грудня по 1 січня 2021 року: що можна робити і що не можна