Україна опустилася в рейтингу паспортів Henley & Partners

Україна опустилася в рейтингу паспортів Henley & Partners
Читать на русском

Нашу країну обійшли Панама і Парагвай.

Український паспорт втратив дві позиції в рейтингу Індексу паспортів світу. Про це APnews повідомляє з посиланням на оновлений Індекс паспортів від компанії Henley & Partners.

Наразі український паспорт займає в рейтингу 37-е місце - українці можуть подорожувати без візи або з візами після прибуття в 137 країн. Але зараз нас обігнали Панама (142) і Парагвай (141).

Лідирує ж в цьому рейтингу як і раніше Японія. Її громадяни можуть відвідати 193 країни. На одну країну менше можуть відвідати громадяни Сінгапуру. А третє місце ділять Південна Корея і Німеччина, чиї громадяни можуть відвідати з безвізовим доступом 191 країну.

Україна опустилася в рейтингу паспортів Henley & Partners

Варто відзначити, що паспорти всіх країн в рейтингу - біометричні. А позиція конкретного паспорта визначається кількістю країн, в які її громадяни можуть в'їжджати без попереднього оформлення віз (без візи або з візою після прибуття).

Раніше APnews повідомляв, що Україна займала 35-е місце в рейтингу паспортів. Тоді наш документ розташовувався між Домініканою та Чорногорією.

Новини партнерів

В Японії жінка спробувала загасити олімпійський вогонь з водяного пістолета. Відео
Правління Нафтогазу отримало 610 мільйонів винагороди в збитковому 2020 році