Україна обговорює закупівлю вакцини від COVID-19 з трьома країнами

Україна обговорює закупівлю вакцини від COVID-19 з трьома країнами
Читать на русском

Україна антіковідна вакцина потрібна вже на початку 2021 року, підкреслив Денис Шмигаль.

Україна веде переговори з трьома країнами про закупівлю антиковідної вакцини. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час зустрічі з послами G7 глава Кабміну зазначив, що наразі Україна спільно зі Світовим банком і Європейським інвестиційним банком обробляє можливості закупівлі вакцин проти COVID-19. За його словами, відповідна робота ведеться на рівні посольств США, Великобританії, Німеччини та компаній-виробників вакцини.

«Україна необхідний доступ до вакцини вже на початку наступного року, щоб ми могли якомога швидше почати процес вакцинації лікарів та інших груп населення, які перебувають в зоні ризику. Ми високо цінуємо зусилля наших міжнародних партнерів, спрямовані на допомогу Україні забезпечити населення належною кількістю вакцини», - заявив глава уряду.

Нагадаємо, що за даними МОЗ, Україна буде отримувати вакцину від COVID-19 декількома траншами. Перший складе близько 1 млн 200 тис. доз. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, всім українцям не вистачить вакцин від COVID-19, тому частина з них зможе придбати ліки на комерційній основі.

Раніше APnews повідомляв, держава повністю профінансує вакцинацію українців від COVID-19, - Радуцький.

Новини партнерів

У Києві масштабна пожежа охопила завод "Київхліб"
У Нью-Йорку сімейна пара вистрибнула з літака разом з собакою