Україну не потрібно 20 років запрошувати до ЄС, - Зеленський

Україну не потрібно 20 років запрошувати до ЄС, - Зеленський
Читать на русском

Звертаючись до лідерів країн Балтії та Польщі, господар Банкової підкреслив, що Україна є рівноправним партнером ЄС.

Під час поїздки до Польщі президент Володимир Зеленський подякував європейським країнам за підтримку та закликав якнайшвидше прийняти Україну до складу ЄС. Про це повідомляє APnews.

«Якщо українці віддали за це бажання свої життя на Майдані Незалежності - мені здається, що Україна є нацією, яка тільки зміцнить Євросоюз, і вона це показує - вона воює на сході за свою незалежність і воює не тільки за незалежність України, але і за спокій на європейському континенті», - сказав глава держави.

Також звертаючись до лідерів країн Балтії та Польщі, Володимир Зеленський підкреслив, що Україна є рівноправним партнером ЄС.

«Відносно України в Європейському Союзі. Ви знаєте, мені здається, що країнам ЄС потрібно зрозуміти, що нас, Україну, не потрібно запрошувати 20 років в Європейський Союз, нас треба там бачити як рівноправного партнера, як партнера невід'ємного», - додав політик.

Раніше APnews повідомляв, "спільна історична доля": президенти України, Польщі, Естонії, Литви та Латвії зробили спільну заяву.

Новини партнерів

Е-журнали і гаджети для "дистанційки": як сфера освіти долає наслідки пандемії
"Слуга народу" хоче спростити отримання паспортів для жителів ОРДЛО