Україна не погодиться з прийнятими за її спиною поступками на користь РФ - Кулеба

Україна не погодиться з прийнятими за її спиною поступками на користь РФ - Кулеба
Читать на русском

Україна не буде мовчки виконувати вимоги "великої держави", наголосив міністр.

Україна ніколи не ухвалить поступок, які їй спробують нав'язати в рамках зусиль з деескалації війни з Росією. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю міністра закордонних справ Дмитра Кулеби для CNN.

Причому, за словами нашого дипломата, Україна не піде на будь-які компроміси, які будь-хто запропонує для нормалізації ситуації та "умиротворення президента Росії". У тому числі тому, що наша країна вже дуже багато заплатила, "включаючи 15 тисяч життів наших громадян".

"Якщо хтось піде на поступки по Україні, за спиною України, насамперед, ми цього не погодимо. Ми не будемо в становищі країни, яка бере слухавку, чує вказівку великої держави та виконує її", - заявив Кулеба.

При цьому на прохання журналістки прокоментувати заяву Джо Байдена про "незначне вторгнення" російських військ Кулеба заявив, що Україна вже мала офіційну позицію і "ми перевернули цю сторінку".

"По-перше, президент Байден особисто відданий Україні. Він знає цю країну і не хоче, щоб Росія її знищила", - висловив упевненість міністр закордонних справ.

Також він заявив, що у розмовах із "офіційними американськими особами" йому підтверджували, що США неодмінно покарають Росію у разі будь-якого типу вторгнення.

Раніше APnews наводив заяву Володимира Зеленського, що на зустрічі радників "нормандського формату" не варто чекати на прориви.

Новини партнерів

Чиновника на Київщині підозрюють у незаконному похованні токсичних відходів
Зеленський заявив, що на зустрічі радників "нормандського формату" не варто чекати на прориви. Відео