Україна наступного року отримає близько 42000000 доз вакцин проти COVID-19

Україна наступного року отримає близько 42000000 доз вакцин проти COVID-19
Читать на русском

За словами головного санітарного лікаря країни Ігоря Кузіна, 10 млн доз вакцини будуть надані країні в рамках глобального механізму COVAX.

Міністерство охорони здоров'я України розраховує, що у 2022 році країна отримає близько 42 млн доз вакцин проти коронавірусної інфекції. Така кількість препарату дозволить вакцинувати 70% населення.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, яку він зробив під час брифінгу у вівторок, 21 грудня.

За його словами, Україна уклала договори на постачання вакцин компанії Pfizer та CoronaVac. Крім того, очікується велике постачання за глобальним механізмом COVAX.

"Україна має домовленості на постачання наступного року майже 42 млн доз вакцини проти COVID-19. Йдеться про 25 млн доз вакцини Pfizer, 6,5 млн доз вакцини CoronaVac та 10 млн доз за глобальним механізмом COVAX", - повідомив Кузін.

Він додав, що до України гарантовано надійде така кількість вакцин, яка дозволить зробити щеплення двома дозами 70% населення.

Додамо, COVAX — всесвітня ініціатива, спрямована на забезпечення рівного доступу до вакцин COVID-19 під керівництвом Альянсу з вакцин, Коаліції за інновації в галузі готовності до епідемій та Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Раніше APnews повідомляв, Україна отримає від Ізраїлю 500000 доз вакцини AstraZeneca.

Новини партнерів

У третини українців, які легко перехворіли COVID-19, взагалі немає антитіл – МОЗ
На Закарпатті 11-річна дівчинка народила дитину від співмешканця матері, малюка можуть забрати