Україна може отримати до кінця року другий транш від МВФ - Мінфін

Україна може отримати до кінця року другий транш від МВФ - Мінфін
Ексклюзив
Читать на русском

У Мінфіні відзначили, що перший транш у розмірі 2,1 мільярда доларів було направлено на покриття дефіциту бюджету країни

Україна до кінця року розраховує отримати другий транш від Міжнародного валютного фонду в розмірі 700 мільйонів доларів. Про це APnews повідомили в Міністерстві фінансів України.

"Зараз українська сторона вживає всіх заходів для першого перегляду програми та отримання другого траншу в розмірі 700 мільйонів доларів до кінця поточного року", - йдеться у відповіді Мінфіну.

При цьому зазначено, що Україна 11 липня отримала перший транш у розмірі 2,1 мільярда доларів, які в повному обсязі були спрямовані на покриття дефіциту бюджету.

"Гроші отримані від МВФ згідно з Програмою Stand-by перераховані до Державного бюджету як державні зовнішні запозичення до загального фонду держбюджету, які, як і інші надходження в загальний бюджет, спрямовані за бюджетними програмами, визначеними Законом України про Державний бюджет на відповідний рік, бюджетні призначення за якими встановлюються відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу", - пояснили у відомстві.

Україна може отримати до кінця року другий транш від МВФ - Мінфін

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів має намір до кінця поточного року ліквідувати Державну фіскальну службу.

Чи будує Україна кораблі? Хто утримує та чим займаються суднобудівні заводи. Розбір APnews
Другий поранений внаслідок підриву авто на Донбасі військовий помер

Новини партнерів