Україна може отримати до 10 млрд доларів від МВФ, Світового банку та ЄБРР, - Зеленський

Україна може отримати до 10 млрд доларів від МВФ, Світового банку та ЄБРР, - Зеленський
Читать на русском

Після виконання всіх умов протягом 15 днів від МВФ може надійти перший швидкий транш в розмірі 1,75-2 млрд доларів.

Міжнародний валютний фонд може збільшити фінансування України до 8 млрд доларів. Про це сказав Володимир Зеленський в коментарі журналістам після засідання фракції «Слуга Народу».

«Що стосується Міжнародного валютного фонду, зараз ми мінімум можемо отримати збільшення програми до восьми мільярдів доларів. Разом зі Світовим банком, з ЄБРР можемо одержати щонайменше 10 мільярдів доларів США», – сказав Глава держави.

Однак, для збільшення і надання допомоги Україна має виконати низку вимог, зокрема ухвалити законопроекти про банки та про ринок землі, на яких наполягає МВФ.

Володимир Зеленський сподівається, що Верховна Рада на позачерговому засіданні підтримає ці законопроекти.

«Я налаштований, щоб Верховна Рада зібралася в понеділок, і всі ці питання пройшли. Для нас дуже важливо – ніхто не хоче дефолту в країні. Я впевнений, що мене почують наші депутати, й цього не станеться. Буде підтримка міжнародних інституцій, Міжнародного валютного фонду», – наголосив Президент.

Зеленський повідомив, що після виконання всіх умов протягом 15 днів від МВФ може надійти перший швидкий транш в розмірі 1,75-2 млрд доларів.

Як повідомляв APnews раніше, МВФ назвав умови збільшення фінансування України.

Новини партнерів

На Тернопільщині коронавірусом захворіла півторарічна дитина
Кількість хворих коронавірусом збільшилась до 311 випадків: 8 з них - летальні