Україна має один із найнижчих показників вакцинації в Європі, – Світовий банк

Україна має один із найнижчих показників вакцинації в Європі, – Світовий банк
Читать на русском

Станом на 10 вересня лише 14,3% населення отримали хоча б одну дозу й лише 11,5% повністю вакциновані.

В Україні все ще залишаються низькими темпи вакцинації попри те, що країна використовувала ресурси Світового банку для закупівлі вакцин.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву віцепрезидента Світового банку (СБ) у справах регіону Європи та Центральної Азії Анни Б'єрде, яку вона зробила в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, в Україні процес вакцинації населення відбувається погано, країна має один з найнижчих показників в Європі. Більш того, темпи вакцинації людей похилого віку відстають навіть від середніх.

"Хороша новина в тому, що Україна вже використала ресурси СБ для закупівлі необхідних вакцин. Але, на жаль, процес вакцинації населення відбувається недостатньо добре: Україна має один з найнижчих показників вакцинації в Європі", - сказала вона.

Станом на 10 вересня тільки 14,3% українських громадян отримали хоча б одну дозу і тільки 11,5% повністю вакциновані. Б'єрде привела в приклад інші країни Європи, де людей, які зробили щеплення набагато більше.

Також вона підкреслила, що Україні необхідно докласти максимум зусиль, щоб вакцинувати якомога більше громадян віком 60+.

"Порівняйте ці дані з даними сусідніх країн: у Польщі повністю вакциновані 50% населення, в Словаччині - 40%, в Туреччині - 47%, навіть в сусідній Молдові - понад 21%. Зокрема, потрібно докласти більше зусиль і уваги, щоб охопити літніх людей (старше 60 років), рівень вакцинації яких відстає від середнього по країні, хоча вони найбільш уразливі до важкої форми перебігу захворювання COVID-19", - зазначила Б'єрде.

Раніше APnews повідомляв, у Києві підготували майже 10 тисяч ліжок для хворих COVID-19.

Новини партнерів

У Путіна назвали українців "родичами", які ненавидять Росію
Мін'юст підтвердив, що тисячі афганських біженців можуть розмістити в трьох тюремних колоніях