Аваков вважає, що Україна може упередити розповсюдження коронавірусу

Аваков вважає, що Україна може упередити розповсюдження коронавірусу
Читать на русском

Найближчими днями лікарні і аптеки будуть насичені масками і антисептиками.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи карантин в Україні, заявив, що Україна одна з останніх на шляху поширення вірусу - тому ми маємо можливість діяти на випередження, з урахуванням досвіду і помилок інших країн. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Аваков зазначив, що швидкі і рішучі дії дозволять скоротити смертність від впливу коронавірусу в десятки разів. Також міністр не виключає посилення обмежувальних заходів в Україні.

"Президент і уряд прийняв кілька різких обмежувальних заходів. Ми зробили це вчасно і правильно. Не запізно і не зарано. Можливо, навіть трохи страхуючись. Так треба, і, ймовірно, незабаром заходи обмежень будуть ще жорсткіше," - сказав Аваков.

Також Міністр внутрішніх справ залишив кілька порад для українців, зокрема, що потрібно мінімізувати контакти між людьми і дотримуватися гігієни. На думку міністра це значно знизить смертність від вірусу.

"При найменших симптомах і підозрах - потрібно самоізолюватись і зв'язатися з медиками по телефону. Пройти тестування," - доповнив він.

Як повідомляв APnews раніше, Аваков заявив, що у Горлівці підозрюють Covid-19 у 12 осіб.

Новини партнерів

Справа Гандзюк: Левіна повинні екстрадувати в Україну 16 березня
Представники Червоного Хреста отримають доступ до українських полонених в ОРДЛО, - Андрій Єрмак