Україна ініціювала створення групи для відновлення контролю над кордоном

Україна ініціювала створення групи для відновлення контролю над кордоном
Читать на русском

За інформацією Офісу президента, можливість створення таких груп передбачена пунктом 13 Комплексу заходів з виконання мінських угод

Під час засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання на Донбасі у середу, 22 квітня, українська сторона ініціювала створення робочої групи для відновлення контролю над державним кордоном. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"На виконання домовленостей, досягнутих на грудневому саміті лідерів "нормандської четвірки" в Парижі, українська сторона ініціювала створення в межах ТКГ робочої групи за участю представників прикордонних та митних служб України та Росії для вироблення механізму відновлення Україною контролю над ділянкою державного кордону", - йдеться в повідомленні

За інформацією Офісу президента, можливість створення таких груп передбачена пунктом 13 Комплексу заходів з виконання мінських угод. В рамках підгрупи з безпеки продовжилася робота з визначення наступних ділянок розведення сил і засобів.

"Українська сторона наполягає, що такі ділянки повинні відповідати запитам гуманітарного характеру і створювати осередки безпеки для місцевих жителів", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що війна на Донбасі закінчиться до кінця терміну його правління.

Новини партнерів

Торги з Аваковим і граблі Порошенко: чим обернеться для Зеленського повернення Саакашвілі
У квітні ціна на газ для населення зменшилась на 15%