Україна готується до переходу на третій етап послаблення карантину з 1 червня: що дозволять

Україна готується до переходу на третій етап послаблення карантину з 1 червня: що дозволять
Читать на русском

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, на третьому етапі послаблення карантину відкриють спортзали й басейни

З 1 червня Україна переходить на третій етап ослаблення карантину, в зв'язку з чим дозволять відкритися спортзалам і басейнам, а також відновлять залізничні та автомобільні міжобласні перевезення.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка на брифінгу 26 травня.

"З 1 червня, якщо будуть досягнуті деякі індикатори епідситуації, планується відкриття басейнів і спортзалів. Також відвідування освітніх занять в групах не більше 10 чоловік, наприклад, почнуть роботу автошколи. Також почнуть з 1 червня запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автомобільним транспортом", - заявив він.

За словами Ляшка, найближчим часом МОЗ оприлюднить рекомендації щодо забезпечення протиепідемічних норм для спортзалів і басейнів. Відзначив також, що раніше відкриття басейнів не передбачалося на третьому етапі, але рішення переглянули.

"Басейни ми раніше не розглядали на третьому етапі виходу, але нові дані, які з'явилися сьогодні, щодо поширення коронавірусу через водний шлях передач, зокрема, в воді, яка підлягає постійній дезінфекції, дозволяють нам почати їх роботу", - додав Ляшко.

Що стосується залізничних міжобласних перевезень, відзначимо, що на даний момент на сайті УЗ немає в продажу квитків на дати після 1 червня.

Раніше APnews писав, що у ВООЗ попередили про нову хвилю пандемії коронавируса "в будь-який час".

Читайте також:

Новини партнерів

Порошенко замість допиту в ДБР у справі про "контрабанду картин" влаштував їх показ в музеї
Геращенко порівняв Кагарлик з Врадіївкою та вказав на відмінності в ситуації