Україна домовилася з МВФ про кредит stand-by на 5 мільярдів доларів

Україна домовилася з МВФ про кредит stand-by на 5 мільярдів доларів
Читать на русском

Розгляд домовленості Правлінням фонду очікується найближчими тижнями

Володимир Зеленський підписав необхідний для співпраці з МВФ "банківський" закон. Після чого стало відомо, що керівництво МВФ домовилося з українською владою про кредит stand-by на п'ять мільярдів доларів. Про це APnews пише з посиланням на повідомлення на офіційному сайті фонду.

"МВФ і українська влада дійшли згоди на робочому рівні про нову резервну угоду, щоб допомогти впоратися з пандемією COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що обговорення проходило в дистанційній формі. В результаті досягли попередньої угоди про резервний кредит (stand-by) на п'ять мільярдів доларів на 18 місяців.

МВФ також очікує, що ця домовленість "стане каталізатором додаткової двосторонньої і багатосторонньої фінансової підтримки". Попередня угода ще буде затверджуватися керівництвом Фонду та Виконавчою радою МВФ. Правління фонду розгляне його найближчими тижнями.

"Це гарантує, що Україна буде готова повернутися до зростання і відновити більш широкі реформи, коли закінчиться криза", - відзначили в МВФ.

Раніше APnews писав, що Держстат оприлюднив попередню оцінку падіння економіки України.

Читайте також:

Новини партнерів

У Київській області не послабили карантин з 22 травня
В Україні почав діяти адаптивний карантин: що дозволили з 22 травня