Україна домовилася з МВФ про другий транш stand-by на 700 млн доларів

Україна домовилася з МВФ про другий транш stand-by на 700 млн доларів
Читать на русском

На цей час Місія Фонду і влади України домовилися про транш на рівні персоналу.

Онлайн-місія Міжнародного валютного фонду і влади України домовилися про перший перегляд програми stand-by - за підсумками якого наша країна претендує на отримання траншу в 700 мільйонів доларів. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави Місії Іванни Владкової-Голлар.

"Місія МВФ і влади України досягли угоди на рівні персоналу про заходи для підтримки реформ, що здійснюються країною в контексті угоди за форматом stand-by. Це відкриває шлях до винесення на Рада виконавчих директорів МВФ результатів першого перегляду програми stand-by і прохання про продовження термінів програми. Завершення першого перегляду уможливить транш обсягом в 700 мільйонів доларів США", - заявили в МВФ.

Місія МВФ працювала в Україні з 21 вересня по 18 жовтня. За цей час фахівці Фонду досягли угоди з українською владою щодо оновленого переліку заходів економічної, фінансової та структурної політики.

"Ці заходи допоможуть як відповісти на кризові виклики, які викликала епідемія в економіці та сфері охорони здоров'я, так і забезпечити макроекономічну і фінансову стабільність, зменшити вразливість і відсунути основні перешкоди на шляху приватних інвестицій", - заявила Владкова-Голлар.

Також представники Фонду заявили, що в рамках програми податково-бюджетну політику України хочуть повернути до основ середньостроковій боргової стійкості. Забезпечити незалежність центрального банку і поліпшити "фінансове самопочуття банків", а також посилити боротьбу з корупцією.

Раніше APnews повідомляв, що нардеп Данило Гетманцев запевнив, що Україна отримає новий транш від МВФ в розмірі 700 мільйонів доларів. Тоді політик очікував, що ці гроші надійдуть в нашу країну на початку жовтня.

Новини партнерів

З'явилися перші кадри з квартири померлого Андрія Павлова
В Одеській області попри "червону зону" скликали медичну колегію з сотнями лікарів