Україна боротиметься з Росією за Олімпіаду-2030

Україна боротиметься з Росією за Олімпіаду-2030
Читать на русском

Але прямо зараз росіянам потрібно відбути покарання за допінг.

Боротися за право проведення зимової Олімпіади-2030 можливо, будуть Росія і Україна. Про намір Росії подати заявку повідомили в ТАСС, передає APnews.

Росіяни мають намір провести Олімпіаду в столиці Башкирії Уфі. Суперниками росіян можуть стати США (Солт-Лейк-Сіті), Іспанія (Барселона), Японія (Саппоро) і Канада (Ванкувер). Також про можливість подати заявку на проведення зимових Олімпійських ігор в 2030-му році натякнув президент України Володимир Зеленський.

Росію позбавили права на проведення великих спортивних подій до 2022-го року. Таким чином державу покарали за систематичне порушення антидопінгових правил, а також за створення державної допінг системи. Однак після закінчення цього бана РФ знову зможе претендувати на проведення великих міжнародних форумів.

Також нагадаємо, що наслідком покарання також стала заборона для президента Росії Володимира Путіна відвідувати Олімпійські ігри, а також чемпіонати світу протягом двох років. Крім Путіна покаранню піддався і ряд інших лідерів РФ.

Новини партнерів

Незабаром у світі виникнуть нові штами COVID-19, - ВООЗ
В Україні десятки водіїв опинилися в снігових пастках через негоду