Україна - Австрія 0:1. Команда Шевченка опинилася за крок від вильоту з Євро-2020

Тепер вихід нашої збірної в плей-офф знаходиться в руках інших команд.

У Бухаресті на арені Націонале збірна України і збірна Австрії розіграли друге місце в групі С на чемпіонаті Європи. На жаль, підсумок матчу зумовила одна помилка нашого захисника в першому таймі. Про це повідомляє APnews.

Україна - Австрія 0:1 (0:1, 0:1)

Україна: Бущан, Миколенко (Бесєдін, 85) - Матвієнко - Забарний - Караваєв, Сидорчук - Зінченко - Шапаренко (Марлос, 69), Малиновський (Циганков, 46) - Яремчук - Ярмоленко.

Австрія: Бахманн, Алаба - Хінтереггер - Драгович - Лайнер (Ільсанкер, 72), Грілліч - Лаймер - К. Шлагер, Забітцер - Баумгартнер (Шопф, 32), Арнаутович (Калайджіч, 90).

Незважаючи на приблизно рівний статус обох команд, саме збірна Австрії почала матч набагато активніше, і до 10-й хвилині повністю захопила ініціативу. До перерви австрійці завдали 13 ударів, в той час як наша збірна - всього один.

І, на жаль, один з ударів по наших воротах закінчився голом. При подачі з кутового Ілля Забарний недостатньо щільно зіграв з Крістофом Баумгратнером, і той підошвою з близької відстані переправив м'яч у ворота Бущана.

У перерві Андрій Шевченко замінив Руслана Малиновського, випустивши замість нього профільного вінгера Віктора Циганкова. На жаль, малюнок гри через це не змінився - тиснути продовжила саме збірна Австрії.

Збірна України продовжила показувати подібну непоказну гру в атаці до самого кінця матчу. Так що фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу австрійців.

Таким чином, програвши збірній Нідерландів і обігравши Північну Македонію, збірна України не змогла утримати друге місце в групі. Тепер підопічним Андрія Шевченка потрібно вкрай уважно стежити за матчами в інших квартетах - шанси на плей-офф у синьо-жовтих ще є.

В Одесі на британському есмінці Міноборони підписало меморандум про підтримку ВМС: що він передбачає