"Ухань-400": американський фантаст передбачив появу китайського коронавируса

"Ухань-400": американський фантаст передбачив появу китайського коронавируса
Читать на русском

У книзі згадується смертельно небезпечний вірус "Ухань-400".

Американський письменник Дін Кунц передбачив появу китайського коронавірусу ще в 1981 році. Так, у своєму трилері "Очі темряви" він розповідає про смертельно небезпечний вірус "Ухань-400".

Згідно з сюжетом книги, героїня відпустила дитину в похід, але під час подорожі він нібито гине. Через якийсь час жінка починає отримувати таємничі повідомлення про те, що хлопчик живий і починає власне розслідування.

В одній із глав книги згадується вірус "Ухань-400", який в перших виданнях книги називається "Горкі-400", але з 1989 року назву вірусу змінили на "Вухан" - один з варіантів написання Ухань.

"Один китайський вчений, Лі Чен, потайки емігрував до Сполучених Штатів і привіз з собою матеріали про нову китайську бактеріологічну зброю. Новий вірус вони назвали "Ухань-400", за назвою міста, поруч з яким знаходиться секретна лабораторія, де створили цей вірус, і по ефективності він в сотні разів перевершував всі інші мікроорганізми, розроблені в будь-якому іншому науково-дослідному центрі нашої планети", - описується смертельний вірус в книзі.

При цьому зазначено, що носій вірусу ставав заразним вже через чотири години після контакту з ним, а заражений не живе довше 24 годин. Більшість помирає через дванадцять.

Новини партнерів

Мешканця Закарпаття госпіталізували з підозрою на коронавірус
Багатії світу втратили за день 139 млрд доларів через коронавірус