УДАР запропонував $10000 за інформацію про фальсифікації на одній з виборчих дільниць

УДАР запропонував $10000 за інформацію про фальсифікації на одній з виборчих дільниць
Читать на русском

Олександр Шевченко запропонував 1000 доларів за свідчення про фальсифікації

Співробітники спецслужб зібрали докази для кримінальних справ щодо членів ДВК і ТВК у Подільському районі Києва. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву кандидата від партії УДАР Олександра Шевченко.

За його словами, він готовий заплатити чималий бонус тим, хто здасть правоохоронцям фальсифікаторів або ж надасть неспростовні докази проти них.

"Звертаюся до спостерігачів, членам ДВК і ТВК округу №9 м.Києва Подільського району. Ви гроші берете не від хорошого життя. Якщо у вас є будь-які докази фальсифікації виборів і ви готові давати свідчення слідству - вам бонус 1000 доларів. Кожному. Якщо ваша інформація допоможе посадити замовника - 10000 доларів. Листування членів ДВК, ТВК про фальсифікації в месенджерах - окремий бонус. Листування замовників, аудіо, відео - окремий супер-бонус", - заявив Шевченко.

Як раніше повідомляв APnews, кандидат від партії УДАР Олександр Шевченко на місцевих виборах в Києві розкрив механізм крадіжки голосів під час місцевих виборів в українській столиці.

Новини партнерів

У Полтавській області хлопець на кладовищі зарубав сокирою неповнолітню дівчину
Відео дня. Блогер показав, як українських футболістів кроплять свяченою водою перед матчем