Учасники саміту перших леді та джентльменів схвалили спільну декларацію про "м'яку силу" в гуманітарній сфері

Учасники саміту перших леді та джентльменів схвалили спільну декларацію про "м'яку силу" в гуманітарній сфері
Читать на русском

Тепер платформа зможе більш ефективно працювати в довгостроковій перспективі.

Саміт перших леді та джентльменів, який пройшов в Києві, завершився підписанням спільної декларації про міжнародне співробітництво і сприяння розв'язанню гуманітарних проблем і досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Офісу президента.

За словами першої леді України Олени Зеленської, жінки і діти частіше за інших стають жертвами дискримінації, залякування, сексуального насильства і торгівлі людьми в ряді країн. Схожа ситуація зараз складається на Донбасі і в Криму.

"У нашій заяві ми також звертаємося до всіх сторін, які контролюють ситуацію в Афганістані: забезпечити безпеку жінок і дітей, забезпечення їх прав і свобод, а також запобігання примусового роз'єднання сімей", - заявила Зеленська.

Також за словами першої леді України, у "М'якої сили" (саміт проходив під назвою "М'яка сила в новій реальності") з'явився перший міжнародний документ. А це, своєю чергою, означає, що платформа зможе більш ефективно працювати в довгостроковій перспективі.

Країни-учасниці також закликали міжнародні та неурядові організації стати на захист жінок і дітей і надавати їм необхідну гуманітарну допомогу. Зеленська також закликала політиків з усього світу підтримати новий рух We can save them. В рамках цього руху небайдужі громадяни повинні активно поширювати інформацію про становище сімей в конфліктах.

Раніше APnews повідомляв, що в рамках саміту перших леді та джентльменів Олена Зеленська запропонувала вчити українських школярів цифровій гігієні в мережі Інтернет.

Новини партнерів

"Найсильніший документ щодо Криму": Кулеба розповів, що далі робитимуть з декларацією саміту "КП"
Українцям роз'яснили, що робити, коли установи відмовляються приймати е-паспорт у "Дії"