У Зімбабве почалася вакцинація від COVID-19 препаратом, який чекає Україна

У Зімбабве почалася вакцинація від COVID-19 препаратом, який чекає Україна

Китай подарил Зимбабве 200 тысяч доз вакцины.

Масова вакцинація від COVID-19 препаратом компанії з Китаю Sinovac стартувала в Зімбабве. Про це повідомляє APnews з посиланням на агентство Анадолу.

Китай подарував Зімбабве 200 тисяч доз вакцини. При цьому країна закупила ще близько 800 тисяч доз вакцини, які вони повинні отримати в березні. Спочатку щеплення зроблять медикам, держслужбовцям, людям старше 60 років та деяким іншим представникам груп ризику. Крім того, вакцинація в Зімбабве повинна дати відповідь на питання, наскільки вакцина Sinovac ефективна проти африканської мутації коронавірусу.

За словами міністра інформації країни Моніки Муцвангві, на першому етапі влада планує вакцинувати 22% населення, на другому етапі 18,4%, а ще 18,4% - на третьому етапі. Таким чином, майже 60% всього населення Зімбабве, а це майже 13 мільйонів осіб, будуть вакциновані.

Варто зазначити, що вакцина Sinovac - це той препарат, про закупівлю якого домовилася Україна з Китаєм, але досі так і не отримала

Як раніше повідомляв АPnews, якщо ефективність китайської вакцини Sinovac буде менше 70%, Україні повернуть гроші - таку заяву зробив Степанов раніше.

Нагадаємо, бразильський Інститут Бутантан оприлюднив нові дані щодо ефективності вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку має намір закупити Україна. Так, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%. Водночас Україна закупить китайську вакцину від коронавірусу на 32 млн доларів. Йдеться саме про вакцину Sinovac, яку наша держава вже замовила.

Новини партнерів

В Японії створили сайт-карту з індексом «кричущих дітей» та галасливих сусідів
Авіакатастрофа з курсантами під Харковом: в Україні дозволили відновити тренувальні польоти