У "Жулянах" перевіряють пасажирів рейсу з Італії

У "Жулянах" перевіряють пасажирів рейсу з Італії
Читать на русском

У зв’язку з поширенням нового коронавірусу в Італії прикордонники у Міжнародному аеропорту “Київ” почали здійснювати температурний скринінг пасажирів рейсу з Італії.

У Міжнародному аеропорту “Київ” (Жуляни) прикордонники почали здійснювати температурний скринінг пасажирів рейсів з Італії, зокрема, з Риму. Про це повідомила керівник пресслужби аеропорту Галина Богданенко.

«У нас санітарно-карантинний пункт міський що знаходиться, вони прибувають до літака тільки по виклику, якщо є сигнал від екіпажу, що з’явився хворий на борту. Але прикордонники мені повідомили після моїх коментарів, що в них з’явився прилад спеціальний – пірометр, і вони вже вислали мені фото, що вони перевіряють рейси, які прибувають до нашого аеропорту. І з Риму в нас був вночі рейс щоденний, прибував, і вони вже перевіряли у пасажирів температуру. Але хворих не виявили», - сказала Богданенко.

В санітарно-карантинному пункті є технологія щодо розпізнавання хворих, але вони не зустрічають рейси і не вимірюють температуру. Ці функції виконує черговий лікар і прикордонники.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька не змогла відповісти на запитання журналіста: "Якою є ймовірність того, що COVID-19 вже занесена в Україну?".

“У нас є розуміння, що, якщо буде особа, яка має прояви, симптоматику і ознаки, які встановлюються фахівцями як такі, що дають можливість встановити підозру, така особа має мати можливість отримати медичну допомогу, лікування у наших закладах і наших фахівців. Це ключове завдання Міністерства охорони здоров’я”, — сказала Скалецька.

Як повідомляв APnews раніше, кількість померлих в Ірані від хвороби, викликаної новим коронавірусом, збільшилася до 15 осіб.

Крім того, через коронавірус в Японії можуть бути скасовані Олімпійські ігри в Токіо. В разі погіршення ситуації з коронавірусом проведення турнірів під егідою УЄФА (Союзу європейських футбольних асоціацій) буде призупинено.

Новини партнерів

Прокуратура оголосила в розшук 10 "суддів" анексованого Криму
Депутати з двох фракцій запропонували дозволити виступи в Раді російською