У Житомирській області жінка, надихнувшись телебаченням, грабувала магазини, погрожуючи продавцям струмом

У Житомирській області жінка, надихнувшись телебаченням, грабувала магазини, погрожуючи продавцям струмом
Читать на русском

Жінка обікрала магазини на суму 42 300 гривень.

У Житомирській області жінка вирішила піти на крадіжки, надихнувшись телебаченням. Уявивши себе Сонькою Золотою Ручкою, вона пограбувала кілька магазинів на загальну суму 42 300 гривень.

Про це APnews повідомляє з посиланням на вирок Коростенського міськрайонного суду Житомирської області.

Так, за даними суду, у березні та травні минулого року жінка пограбувала в Коростені два магазини. Представившись продавцям робітницею РЕМу, вона погрожувала, що є загроза удару електричним струмом і рекомендувала залишити магазин.

Потім вона крала гроші з каси та залишала місце злочину. В одному магазині вона вкрала 2300 гривень, а в іншій – 40 тисяч гривень.

На суді заповзятлива жінка визнала свою провину та заявила, що такий оригінальний сценарій злочину вона підглянула на телебаченні. Вона просила її суворо не карати.

У результаті суд визнав жінку винною за ч. 2 ст. 185 КК України та засудив до 2 років позбавлення волі. Оскільки зловмисницю визнали винною та в інших злочинах, її засудили до 5 років та 2 місяців в'язниці. Але вирок ще може оскаржити в апеляційному суді.

Раніше APnews повідомляв, у Києві копи впіймали 33-річного студента з Судану, який намагався обчистити аптеку на Хрещатику.

Новини партнерів

Рада підвищила ліміт на посилки з-за кордону до 150 євро та заборонила міжнародне пересилання тютюну та алкоголю
Хорватія відкличе війська з НАТО у разі конфлікту Росії та України