У Житомирській області ще двох осіб перевіряють на коронавірус

У Житомирській області ще двох осіб перевіряють на коронавірус
Читать на русском

Двох чоловіків з міст Бердичів та Андрушівка у Житомирській області перевіряють на коронавірус

Двох чоловіків з міст Бердичів та Андрушівка у Житомирській області перевіряють на коронавірус після повернення з Італії та Польщі. Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко під час брифінгу.

"Наразі перевіряється інформація щодо можливого захворювання на коронавірус двох пацієнтів із Бердичева та Андрушівки, де є можлива симптоматика цієї хвороби", - сказав він.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик зазначив, що житель Андрушівки з 7 лютого по 11 березня знаходився у Польщі. Попередньо, він не контактував із хворими чи потенційно інфікованими громадянами Польщі. Коли чоловік перетинав кордон, у нього не виявили підвищеної температури. Проте ввечері 12 березня він відчув себе погано, а у п'ятницю, 13 березня, звернувся в лікарню.

"Він госпіталізований в інфекційне відділення з ознаками двобічної пневмонії. Зараз у нього температура 36,6 градусів. Проводяться діагностичні, лабораторні обстеження, у тому числі в лабораторному центрі з приводу коронавірусу. Загальний стан хворого задовільний. Думаю, сьогодні ми надамо про нього інформацію", - додав Суслик.

Як повідомляв APNews, Міністерство охорони здоров’я України має намір прописати у законопроекті право і можливість працювати дистанційно на період введення карантину через загрозу поширення коронавірусної інфекції.

Новини партнерів

Зрив презентації Сивохо - суд вибрав запобіжний засіб нападнику
МОЗ України планує закріпити на законодавчому рівні дозвіл працювати дистанційно під час карантину