У Житомирській області після святкування приїзду чоловіка з-за кордону зафіксовано масовий спалах COVID-19: два міста можуть ізолювати

У Житомирській області після святкування приїзду чоловіка з-за кордону зафіксовано масовий спалах COVID-19: два міста можуть ізолювати
Читать на русском

Влада Житомирської області розглядає можливість повної ізоляції Малина і Бердичева

У Житомирській області зафіксували масові випадки зараження коронавірусом у місті Малин після того, як компанія людей відзначила повернення свого друга з-за кордону. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка на брифінгу.

"Ми зараз маємо ситуацію, що це вже не люди, які привезли цю біду до нас в Україну з-за кордону, а це контактні особи, які контактували з хворими, які контактували з тими, хто приїхав з-за кордону. Мене найбільше вразив факт, коли в Малині зібралася компанія відсвяткувати приїзд свого товариша з-за кордону. І зараз ми маємо спалах - вісім випадків у Малині", - сказав він.

Голова управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик заявив, що схожа ситуація зафіксована і в Бердичівському районі.

"В одній родині син свідомо контактував з людиною, яка приїхала з-за кордону, і зараз захворіла його мати, вона у важкому стані", - зазначив він.

Влада Житомирської області розглядає можливість повної ізоляції Малина і Бердичева з абсолютним обмеженням в'їздів-виїздів в ці міста.

Як раніше повідомляв APnews, медики однієї з лікарень Миколаєва мають прати одноразові халати та шапочки через відсутність необхідної кількості засобів захисту.

Новини партнерів

У трьох співробітників СБУ підтвердили коронавірус
У Миколаєві лікарі змушені прати одноразові халати і шапочки. Фото