У Житомирі батькам пропонують разом з поліцейськими шукати вибухівки у школах та дитсадках

У Житомирі батькам пропонують разом з поліцейськими шукати вибухівки у школах та дитсадках
Читать на русском

Також батьки можуть допомагати евакуйовувати дітей із навчальних закладів.

У Житомирі, як і в багатьох інших українських містах, прокотилася хвиля неправдивих повідомлень про замінування шкіл, дитячих садків, лікарень, торговельно-розважальних центрів та аеропорту. У зв'язку з цим надійшла ініціатива долучити батьківські групи до спільної з правоохоронцями перевірки повідомлень про мінування шкіл та дитсадків.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міського голови Житомира Сергія Сухомліна.

За його словами, спеціальні загони у складі батьків та правоохоронців допомагатимуть евакуювати дітей з навчальних закладів.

"Ми збиратимемо керівників усіх закладів і роз'яснюватимемо їм порядок реагування в тих чи інших ситуаціях у разі надходження повідомлення про мінування. У кожному закладі – це стосується шкіл, садків та лікарень – будуть створені групи людей. Для них спільно з обласним управлінням поліції проведуть навчання, яке розпочнеться 26 січня. Буде чіткий алгоритм дій у разі надходження повідомлення. Подібного досвіду щодо створення груп, які допомагають перевіряти повідомлення про наявність вибухівки, в Україні немає", - сказав Сухомлін.

Водночас у батьківських чатах закликають долучатися до спецгруп. Проте допомога правоохоронцям буде виключно добровільною.

Раніше APnews повідомляв, керівник Нацполіції Ігор Клименко заявив, що частина хибних повідомлень про мінування в Україні надходить з ОРДЛО.

Новини партнерів

У Раді заявили, що в Україну зі США прибуде третій борт зі зброєю
За місяць в Україні "замінували" більше об’єктів, ніж за весь 2021 рік - поліція