У Зеленського зняли ролик, як Президент допоміг кінорежисеру

У Зеленського зняли ролик, як Президент допоміг кінорежисеру
Читать на русском

Кінорежисер хотів отримати квартиру у спадщину від померлої родички, утім, нерухомість захопили сторонні особи.

Президент України Володимир Зеленський у мережі поділився відеороликом, як він допоміг повернути кінорежисеру Юрію Ляшенку захоплене рейдерами житло. Відповідне відео Зеленський виклав у Facebook.

“Незаконне заволодіння майном відбувалося по всій країні. Тому одним із першочергових завдань я визначив саме боротьбу з рейдерством. Наприкінці 2019 року до мене звернувся кінорежисер Юрій Ляшенко, в якого рейдери захопили житло”, — написав Зеленський.

За його словами, у 2009 році кінорежисер хотів отримати спадщину — квартиру від померлої родички, тож звернувся до відповідних державних органів. Тим часом нерухомість захопили сторонні особи. Попри перемогу потерпілого в судових процесах, нотаріус відмовився виконувати рішення Верховного Суду. Згодом Юрій Ляшенко дізнався, що квартири перереєстровано на третіх осіб.

“У супроводі його адвокатів Президент вирушив до новоствореного Офісу протидії рейдерству, де Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації в терміновому порядку ухвалила рішення скасувати незаконну реєстрацію, а міністр юстиції Денис Малюська підписав відповідний наказ”, — написав Зеленський.

За словами Президента, після отримання всіх необхідних документів особи, що незаконно займали квартиру кінорежисера, залишили її 30 грудня 2019 року. Юрій Ляшенко повернувся до своєї оселі.

Новини партнерів

В ПАРЄ схвалили новий санкційний механізм для країн-порушниць
ВООЗ 30 січня вирішить, чи оголошувати НС через епідемію коронавірусу