У Зеленського заявили, що відсторонений Тупицький - без повноважень та не має права скликати засідань

У Зеленського заявили, що відсторонений Тупицький - без повноважень та не має права скликати засідань
Читать на русском

У Зеленського констатували, що Тупицький не має на сьогоднішній день повноважень ні як суддя, ні як глава КСУ

Конституційна війна в Україні продовжується. Після того, як судді КСУ почали вимагати від Зеленського скасувати указ про відсторонення глави суду Тупицького, у Офісі Президента наголосили, що відсторонений суддя не має права скликати спеціальних засідань.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ОП та заяву представника Глави держави в КСУ Федіра Веніславського.

«З учорашнього дня Олександр Тупицький вже не може виконувати повноваження судді КСУ протягом двох місяців. Тобто він не може виконувати повноваження судді КС та його Голови, а отже, і скликати спеціальне засідання», – заявив представник Президента.

Наголосили, що Тупицький не має на сьогоднішній день повноважень ні як суддя, ні як Голова, бо його відсторонили від посади. Веніславський також констатував, що відсторонення Тупицького від посади судді – "вимушений крок, зроблений президентом з метою встановлення істини під час досудового розслідування кримінальної справи".

Нагадаємо, APnews писав, що вчора Зеленський відсторонив главу КСУ.

Раніше ОГП оголосив підозру голові КСУ Тупицькому. Главі КСУ вручено підозру по ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) і ст. 386 (примушування свідка до відмови від дачі показань) Кримінального кодексу.

Новини партнерів

Рік Бика 2021: як зустріти Новий рік, щоб він приніс удачу
В Одесі легковик протаранив терасу McDonald's: є постраждалі