У Зеленського заявили, що Резніков "ледве не оптимальна кандидатура" на посаду міністра оборони

У Зеленського заявили, що Резніков "ледве не оптимальна кандидатура" на посаду міністра оборони
Читать на русском

При цьому, розглядаються й інші кандидатури, чиї імена не називають.

В Офісі президента оцінили вірогідність призначення голови Мінреінтеграції Олексія Резнікова на посаду міністра оборони замість Андрія Тарана. Там Резнікова назвали "ледве не оптимальною кандидатурою", однак порадили дочекатися офіційного рішення президента Володимира Зеленського.

Про це "Бабелю" заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передає APnews.

"Давайте все-таки не забігати наперед і дочекаємося офіційних рішень. Призначення міністра оборони — це прерогатива президента.

Відповідно, коли президент озвучить своє рішення, буде дано вичерпні відповіді на всі запитання. На мій погляд, Олексій Юрійович Резніков, який має надзвичайно широкий кругозір і потужні аналітичні здібності, — ледве не оптимальна кандидатура для будь-яких важливих кадрових рішень. Міноборони як ключовий інститут країни, де йде війна, безсумнівно, виграє від подібного призначення", — підкреслив Подоляк.

Також він додав, що постійно розглядаються "потенційно сильні кандидатури за тими декількома міністерствами, де можливі кадрові заміни, адже президент наполягає на постійному зростанні якості управління".

В свою чергу прес-секретар президента Сергій Никифоров заявив, що станом на 27 жовтня Таран виконує свої функції, "а такі публічні розмови йому лише заважатимуть".

Він додав, Таран має летіти у складі президентської делегації до Великої Британії, де відбудеться 26-та Конференція сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату — COP26.

Зазначимо, що міністр оборони та міністр закордонних справ, на відміну від усіх інших голів відомств, призначаються Верховною Радою за поданням президента України. Інших міністрів парламент призначає за поданням прем'єра.

Як повідомляв APnews, в Кабміні прокоментували можливу відставку міністра оборони.

Новини партнерів

У Петербурзі чоловік під наркотиками з молотком та ножами напав на автобус і сам помер
Зеленський доручив Шмигалю, Баканову і Данілову розібратися з російськими артистами-гастролерами в Україні