У Зеленського прокоментували скандальну заяву Шмигаля щодо води в АР Крим

Таміла Ташева
Читать на русском

У постпредстві президента вважають, що новопризначений прем'єр-міністр поки не у контексті Криму.

Заступник постійного представника президента України в Автономній республіці Крим Таміла Ташева вважає, що новопризначений прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наразі не у контексті Криму. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що позиція представництва президента України в АР Крим залишається незмінною – Росія повністю несе відповідальність за українців, які живуть в Криму.

"Впевнена, що новопризначений прем'єр-міністр поки не у контексті Криму. Ми будемо зі свого боку брифити весь уряд щодо кримських питань, зокрема води",- наголосила Ташева.

Вона також зауважила, що дискусія на предмет турботи про громадян і т.д. не вперше точиться.

"Причини дві - 1) російський наратив; 2) відсутність обізнаності щодо ситуації в Криму, недостатні знання міжнародного права, аналізу того, що буде відбуватися з нашими ж громадянами, якщо воду пустять (ще більший тиск і репресії, бо гроші в РФ звільняться для посилення військових та силовиків, не буду перелічувати всіх причин)", - зазначила постійний представник президента України в Криму.

Ташева також додала, що їй "уже почали закидати моє твердження про те, що якщо воду в Крим вирішать давати (сформоване рішення) - я подам у відставку. Подам, як, впевнена, це зробить вся наша команда. Ніколи не трималась ні за які посади чи роботи".

Як повідомляв APNews, Шмигаль заявив, що в анексований Крим необхідно подавати воду.

Новини партнерів

Європарламент переніс засідання щодо "мінських угод" через загрозу Covid-19
Шмигаль заявив, що в анексований Крим необхідно подавати воду