У Зеленського пояснили, чому перше питання в опитуванні буде про корупцію

У Зеленського пояснили, чому перше питання в опитуванні буде про корупцію
Читать на русском

Основним аргументом назвали те, що кожен раз, коли Президент пропонує політичному середовищу посилити реакцію держави на корупцію, у відповідь отримує "численні варіанти спекулятивного "ні".

Після того, як Володимир Зеленський оголосив перше питання свого опитувальника в день виборів, Офіс Президента пояснив, чому саме про корупцію влада хоче запитати українців.

Про це APnews пише з посиланням на заяву, опубліковану на сайті Президента.

Так, основним аргументом назвали те, що кожен раз, коли Президент пропонує політичному середовищу посилити реакцію держави на корупцію, у відповідь отримує "численні варіанти спекулятивного "ні".

Відзначається, що потужні корупційні персони все одно планують своє повернення, домовляються один з одним та концентрують необхідні ресурси – фінансові, медійні, партійні.

“Тож тепер запитаємо безпосередньо в народу України. Бо це і є основа нового формату нової країни. Нехай свою відповідь, з якою політичне середовище вже не зможе сперечатися, дадуть всі українці, які щиро зацікавлені в тому, щоб позбутися цього ганебного явища”, - написали у ОП.

Водночас зазначили, що усвідомлюють, що таке опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків. Проте наголосили, що це “дасть можливість кожному громадянину висловитися так, щоб політики це справді почули”.

“Держава ставить прямі запитання суспільству та отримує прямі відповіді без посередників. Віримо, що поступово саме такі формати змінять нашу політику та зроблять її більш сучасною”, - підсумувала прес-служба Офісу.

APnews писав, що Зеленський озвучив перше питання, яке поставить українцям на виборах. Всього буде 5 таких питань.

Новини партнерів

В "Слузі народу" допустили проведення дострокових виборів в Раду в наступному році
У «Свободі» заявили, що марш в розпал пандемії безпечний, а люди будуть «гуляти» на повітрі в масках