У збірній України через коронавірус вилетіли ще три гравці. Матч зі Швейцарією під загрозою

У збірній України через коронавірус вилетіли ще три гравці. Матч зі Швейцарією під загрозою
Читать на русском

Наявність COVID-19 у гравців виявили після додаткових досліджень.

Збірна України знову зазнала втрат перед черговим матчем в Лізі Націй. Напередодні гри проти Швейцарії в складі нашої команди позитивні тести на коронавірус здали три футболісти. Про це APnews повідомляє з посиланням на Українську асоціацію футболу.

В асоціації розповіли, що через COVID-19 в матчі проти Швейцарії точно не зіграють воротар Дмитро Різник, захисник Едуард Соболь і опорник Євген Макаренко. Виявилося, що напередодні тести цих футболістів показали "умовно негативний результат".

Однак сьогодні, після додаткових перевірок, виявилося, що вся трійка захворіла. Тести інших футболістів виявилися негативними. Зараз інфіковані гравці вже ізольовані від команди в своїх готельних номерах.

Відзначимо, що тепер матч проти Швейцарії знаходиться під загрозою зриву - влада країни повинна дозволити проведення гри. Втім, переживати навряд чи варто - адже перед зустріччю з Німеччиною збірна України виявилася в подібній ситуації. Тоді коронавірус виявили у Андрія Ярмоленка, Віктора Циганкова, Сергія Сидорчука та Віктора Коваленка. Матч, проте, відбувся.

Новини партнерів

Нові губи та зачіска. Юлія Тимошенко кардинально змінила образ
Син Армена Джигарханяна показав останні фото актора незадовго до смерті