У Запоріжжі перевіряють на коронавірус жінку, яка повернулася з Італії

Коронавірусна інфекція
Читать на русском

Жінка звернулася до лікарні із гострою респіраторною хворобою.

У Запоріжжі госпіталізували жінку з гострою респіраторною інфекцією, яка повернулася до України з Італії. У неї підозрюють коронавірус. Про це повідомили в прес-службі Запорізької облдержадміністрації.

У повіждомленні йдеться, що жінка звернулася в пункт охорони здоров'я на вокзалі "Запоріжжя-1" у понеділок, 9 березня. Останні два тижні хвора перебувала в Італії, проте вона заперечує, що контактувала з інфікованими коронавірусом у цій країні.

"Враховуючи перебування жінки в Італії протягом останніх 14 днів до захворювання і тяжкість перебігу хвороби, вона була в цей же день госпіталізована в боксоване відділення обласної інфекційної клінічної лікарні. За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, до отримання результатів дослідження матеріалу від хворого коронавірусом, такий випадок вважається підозрілим на інфікованість коронавірусом", - зазначили в облдержадміністрації.

Повідомляється, що всі особи, які контактували з жінкою, також знаходитимуться під наглядом лікарів протягом 14 днів.

Як зазначають у прес-службі, матеріали для дослідження були відправлені у вірусологічну референс-лабораторію Центру громадського здоров'я МОЗ України. Результати аналізів будуть відомі за кілька днів.

Як повідомляв APNews, через коронавірус в Україні можуть заборонити виїзд з населених пунктів.

Новини партнерів

Кабмін Шмигаля: міністри відмовилися від премій до кінця року
В Україні стрімко зросла кількість хворих на грип